Kani Yado

Laz Recep’in küfürbazlığı biliniyor ama bu denli küplere binerek kaz olup uçacağını kimse tahmin etmiyordu.
TC Cumhurdiktatörü Laz Recep de uçuyor!
Cemaat lideri Fethullah amcasını tasfiye edip İslam dünyasının tek diktatörü olma planı suya düştü.
Dersimli Kemal Kılıçtaroğlu, kâtiplerini toplayıp Laz Recep’in muktedir küfürlerine karşı küfür uçaksavarlarının namlularını Laz Recep’e çevirdi!
Muhalefet küfürlerini yetiştirmek için daha etkili küfürler üretmeye çalışıyor.
Kim Laz Recep’in küfürlerine küfür ile karşılık verirse avukatlarını O’nun hakkında tazminat davası açması için seferber ediyor.
TC Cumhurdiktatörü Laz Recep Tayip Erdoğan’ın güvendiği dağlara kar yağmaya başlayınca, ağzı daha fazla bozuldu.
İktidar avantajını kullanarak besmeleli küfürleri sağanak şeklinde yağdırmaya başladı! Yaptığı küfürlerle yer gök sallanıyor!
TC diktatörü Laz Recep cemaat lideri Fethullah amcasını tasfiye edip İslam dünyasının tek diktatörü olma paradigması iflas edince daha da saldırganlaşarak kinini Kürdlerden çıkarıyor!
Diktatör Laz Recep, Kasım Paşa sisteminin hamuruyla yoğrulmuş. Gericiliğin muhalefeti ona küfür yetiştirmek için çabada zorlanaıyor.
Dersimli Kemal Kılıçtaroğlu kâtiplerini toplayıp Laz Recep’e küfür yetiştirmek için daha etkili küfürler keşfetmeye çalışıyor.
Diktatörlüğe dayanan partiler veya örgütler dünyada örneklerini gördüğümüz şekilde tekçi diktatörlük sistem tarzındadırlar.
İktidarlaştıklarında tez elden aydınları, akademisyenleri ve toplumsal ve bireysel özgürlükleri esas alan demokratları etkisizleştirirler. Bu değerleri itibarsızlaştırıp etkisizleştirme ile katı devlet veya örgüt biçimine geçerler.
Kürd örgütlerinin diktatörleri de etrafını temizleyerek yapının tek hakimi kalmak için çaba içinde olduğunda çok sayıda can yanmış. Tek kalınca çağdaş düşünceye sahip insanları etkisizleştirmek kolaylaşıyor.
TC devletinin Cumhurdiktatörü Recep Tayyip Erdoğan mülkî idare amirleri dediğimiz muhtarları, kaymakamları ve valileri devlet çöpçülüğü diyebileceğimiz devlet kapıkulluğuna atayarak bu tekçi sistemin en katı tarzına start verdi.
Bunun altyapısı toplumsal yaşamın örgütlü biçimi dediğimiz cemaat ve sair örgütlenme biçimlerinden vardır ve devlete, partilere ve örgütlere yansıma biçimi tekçilik olarak ortaya çıkar.
Onlar çok iyi biliyorlar ki, yerel yönetimin âdem-i merkeziyetçilik denen özyönetim veya özerkliği demokrasinin temelidir. Tek patronlu örgütler, hükümetler ve devletler demokrasiye geçit vermemek için yerel gücü bertaraf ederler ve toplum koyun sürüsü gibi diktatörün arkasında yürür.
Türkiye’de her zaman gerçekler toplumdan saklandı. Derin devletin icraatları ile görünürde göründüğü şekil farklıdır.
Ergenekon yapılanmasının devlet siyasileri üretme çiftliğinde üretilen Kürd ve Türk yapılanmaları, kitleleri devletin lehine yönlendirmek için siyasal ustalık becerileri ile kamu görevi yaptıkları biliniyor.
Devletin talimatıyla MİT Müsteşarı Hakan Fidan bu unsurlarla istişarede bulundu ve bu yeni AKP orijinli gerici devlet biçimine çalışmaları için ikna etti. Çünkü onlar Ergenekoncu devlet biçimine göre hazırlanmışlardı.
Türkiye’de Ergenekon İtalya gibi tasfiye operasyonuna uğrayınca uzun süre Devlete ve Hükümete direndiler.
MİT görüşmelerinden sonra AKP'nin gidici olmayacağını anladılar. Silivri Cezaevinden tahliye edilen generaller AKP'nin hizmetine girme taahhüdünde bulundular ve sadakatle hizmete girdiler.
Şimdi bunlar Kürdleri teröre çekip itibarsızlaştırmakla meşguldürler. Çünkü Türkiye’nin bölünmesi NATO'nun da işine gelmiyor.
NATO Türkiye’de Müslümanları iktidara çekmeden Türkiye’yi uygar devletlerle ittifak kurmaya ikna edemez.
Sadece bir avuç sicili kirli CHP ile hiç bir şeyin yapılamayacağını çok iyi biliyorlar. Üçüncü Dünya Savaşı çağdışı güçlerin mağlubiyetiyle sonuçlanmadan Türkiye’de çağdaş demokratik yeniden yapılanma mümkün değildir.
1998 yılında Türkiye’de başlayan Ergenekon operasyonları ilk adımda Suriye’ye yöneldi. Bu yıldan itibaren operasyon kiri TC devletine danışıklı veya danışıksız hizmet edenleri birer birer içeri aldılar.
Daha sonra,  Genel Kurmay Kozmik odalarından yediemin ile alınıp o zamanın Başbakanı Laz Recep Tayyip’e teslim edildi.
Diktatör Recep Tayip, Başbakanlık'tan Cumhurbaşkanlığı makamına gittiğinde, yeni atadığı başbakanına güvenmeyip bu kozmik sırlar dosyalarını birlikte Cumhurbaşkanlığı Sarayına taşıdı. MİT Müsteşarlığı Başbakanlığa bağlıdır.  Kozmik sırlar dosyaları Cumhurdiktatörlüğünde! Bu yüzden başkanlık sistemine geçip diktatörlüğünü meşrulaştırmak istiyor.
IŞİD terörüne karşı NATO ve diğer hür dünya devletleri ittifak kurmaya çalıştığı sırada TC, örgütlü Kürdlerin de IŞİD gibi terörist örgüt olduğunu dile getirmek için organizeli bir çalışmanın içine girdi.
Bu taktikle Kuzey Kürdlerini terör kapsamına alarak tecrit edilmesini sağlamak amaçlanmaktadır. Böylece TC devleti, Türkiye’nin bölünmekten kurtulacağını düşünüyor. Kürdlerin görevi, şimdi görüldüğü gibi TC’ye yardımcı olmak değil, Kürdlere oynanan oyunu boşa çıkarmak olmalıdır.
Kürdler suriye ve Türkiye devletinden uzak durmalıdır. Çatışma tahriklerini yapan TC'dir, bunu görmemiz gerekiyor.
Bölgede bir savaş vardır ve Kürdler bu savaşa karadan destek veriliyor ve çapulcuların terk ettiği alanlarda mevzileniyor.
Savaşan taraflar, Kürtlerle ittifak halindeki uygar çağdaş devletlerle Müslüman Ortaçağ devletlerinin illegal olarak oluşturdukları DAİŞ'in ordusu arasında zuhur ediyor. Kürd ulusal ordusu henüz yeni inşa ediliyor.
TC, terörü üreten bir devlet olarak görülüyor. IŞİD finansörü olarak Ortaçağ barbarlığını savunuyor.
TC, NATO üyesi olduğundan dolayı kaçamak savaşıyor. 14 Asırlık çöl köleci sistemi zihniyeti ile çağdaş zihniyetin çelişkisi çok acı veren kapsamlı bir savaşa dönüşüyor. Her kes buna hazırlıklı olmalıdır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner376

banner375