Bu haber kez okundu.

Muhtarımız Mustafa Yerlikaya dan mesaj var

Saygıdeğer hemşehrilerim,

Malumunuzdur, iki dönemdir, sizin de teveccüh ve desteklerinizle güzel Ömeranlımızda muhtarlık görevimi yürütüyorum.

Bu süreç zarfında sizin, Sayın bakanımız Dr. Fahrettin Koca'nın, m.vekilimiz Dr. Abdullah Ağralı'nın ve diğer bölge milletvekillerimizin,

Konya Büyüksehir ve Kulu Belediyesinin ve diger ilgili kurumların de destekleriyle Ömleranlı'ya güzel hizmetler yapılması için elbirliğiyle gayret ettik.

Bu süreçte, her daim siyasetçilerimizin ve hizmet getirem kurumlarımızın yöneticileriyle sağlıklı bir iletişim halinde olmak,

halkımızın taleplerini ilgili kurumlara iletmek ve bu hizmetlerin sonuçlandırlması için gayret ettik.

Başta dogal gazın tüm mahalleye ulaşması ve hastane okullarımızın tüm ihtiyaçlarını elimden gelen bütün imkanları kullanarak maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapmaya çalıştım

İhtiyacımız olan tüm hizmetlerin sonuçlandırılması için yöneticilerimizle ve hizmeti getiren kurum yöneticileri ile sürekli iletişim halindeyim.

Birçok hemsehrimle yaptığım istişareler neticesinde, bu hizmetlerin daha da ileriye taşımak ve devam eden projelerin tamamlanmasına katkı vermek için Mart ayında yapılacak seçimlerde tekrar aday olmaya karar verdim.

Hemsehrilerimin teveccühüyle ve Allah da nasip ederse, tekrar seçilirsem, ilk iki dönemdeki tecrübe ve deneyimlerimin, devletimizin ilgili kurumlarının ve yöneticilerinin de desteğiyle hizmetlerimizi daha da ileriye taşımak için büyük bir gayret içerisinde olacağım.

Niyet hayr, akıbetimiz hayr olsun.Rabbim bizleri mahçup etmesin. Bu seçim süreci Ömeramlımız, ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun.

Selam, sevgi ve saygılarımla.

Mustafa Yerlikaya

(Kulu/Ömeranlı mahallesi muhtarı/muhtar adayı)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol