Kanî Yado

TC Cumhurdiktatörü Recep Tayyip Erdoğan nihayet gerçek kimliğiyle ortaya çıkarak her gün daha belirginleşiyor. Son günlerde en zalim diktatörleri bile aşan bir dozla ve sorumsuzca çıkışlar yapan diktatör Recep Tayyip Erdoğan dünya basınında önemli yer aldı.
Geçmişte söylediklerinin tam aksi söylemlerle Kürd düşmanlığını içeren söylemlerle dikkati üzerine çekiyor.
Bu durumda olanların özürlü olmaması için bir neden yoktur. Aslında özürlü olmayan diktatör yoktur.
Diktatörleri tabulaştıran kapıkullarının oluşturdukları toplumların da sağlıklı olduğunu söylemek doğru değildir.
AKP iktidarı 2000 yılların başından itibaren uygar devletlere taahhüt ettiği Türkiye'yi demokrasiye taşıma icraatından ve demokrat görünme rolünden vazgeçtiğini açıkça beyan ediyor!
Gördüğümüz bu çark etme olayı, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın tutuklu Ergenekoncu generaller ve derin işbirlikçi Kürd siyasilerle yaptığı istişarelerden sonra yeni bir stratejik yönelime girmesi dikkat çekicidir.
TC Cumhurdiktatörü ve IŞİD koordinatörü Recep Tayyip ekibinin planı dâhilinde Ankara’da Kürdlerin üzerine bombalar patlatıldı!
TC güdümlü IŞİD’çi taşeron üzerinden patlatılan bombalar dahi Kürdlere mal etmeye çalışan Recep Tayyip Erdoğan, Kürdleri esir almak veya katliamdan geçirmek için her türlü yöntemi kullanmaya devam edeceğe benziyor.
Kürdleri kendi köylerinden, kasabalarından ve şehirlerinden göçerten iradenin kapıkulu durumunda olan özürlü bir toplumun tercihi sayıldığı ve Özürlü Türkiye toplumu Kürdistanı kendi ülkesi sanıyor!
Yeni devlet ve yeni bağlantılar süreci başlar başlamaz, Paris’te Kürd kadın öncü dinamiklerine yapılan suikast dikkat çekicidir. Daha sonra “barış ve çözüm” yalanıyla Kürdlerin siyasal ortamı pasifleştirildi.
Erdoğan ilk adımda kendine vasıta yaptığı cemaati tasfiye ederek oligarşik diktatörlükten monarşik diktatörlüğe adım attı.
Bu talihsiz süreçte din istismarcılarının mevzilenmesi için yapılan çalışmalar adım adım gerçekleşerek yaşamın tüm alanları din istismarcılarının denetimine geçerken alternatif gerici Fethullah cemaatini tasfiye etti.
Bu durum tüm İslam toplumlarında da görüldüğü gibi, TC’nin Kürdlere de dayattığı tekçiliğin dinsel ve siyasal gelenekten günümüze kadar intikal ettiğini biliyoruz. Bu duruma biz zalim ile mazlumun benzeşmesi diyoruz. Türkiyelilik politikasını dayatmak bu benzeşmenin hastalık boyutundaki örneğidir.
Kürdler, hem siyasal tekçi sistemin benimsenmesinde hem de çöl vahşet inançsal sistemin kanıksanmasında özürlü Türkiye toplumuyla benzeştiğini ve gericilikte adeta yarıştığını inkâr edemiyoruz. Bu yüzden çözüm sorunları bu bölgeyi aştığı için uluslararasılaştı.
Özürlü toplumlarda önderlikler tabulaşır ve ölümsüzleşir. Liderlerin tabulaştırılması ve ölümsüzleştirilmesi toplumsal özürlülüğün en belirgin teşhisidir. Tüm tekçi sistemlerde bu durum net olarak görülüyor.
Özürlü toplumların bağrında çıkan siyasal dinamikler de özürlü olur. Her türlü hastalıkların neticesinde ortaya çıkan özürlülüğün membaı çöl dinlerinin ve sair geleneksel yaşam biçimleridir.
İnsanlar arasında meydana getirdiği düşmanlıklar, bölünmeler, kişilik bozuklukları geniş coğrafyayı savaş alanına çevirmiş vaziyettedir.
Kimse “biz ne yapıyoruz?” diye kendini sorgulamıyor. Yahudilere hem Müslümanlar düşman hem de Hıristiyanlar düşman. Bu yüzden kendi ülkelerinden kovulup büyük sıkıntılarla dünyanın her tarafına dağıldılar.
Gittikleri yerlerde Müslüman ve Hıristiyan toplumlarla kaynaşamıyor, kimliğini saklıyorlar. Tevrat, İncil ve Kuran aynı konuları ihtiva eden kitaplar olup, köleci toplum dinlerinin kutsallaştırılan kitaplarıdırlar.
Bu dinlerin salgıladıkları bulaşıcı hastalık dünyanın yarısını hasta edebiliyor ve büyük savaşlarda belirleyici oluyor...
Tarih dünya coğrafyasının geniş bir alanında asalak din istismarcıları sınıfının dünyayı üçüncü Dünya Savaşına sürükleyeceğini yazacaktır.
Asalak din misyonerleri sınıfın toplumsal evrimi engelleyerek bin yıllarla ifade edilen sürede toplumu özürlü hale getirileceğini kimse tahmin edememiştir. Tam aksine bu sistemin düşünceye yaptığı katkılardan bahsedilmiştir. Oysa din yoluyla ruhen tutsak edilen insanlar kendine düşman olurlar.
Gelecek nesiller din yoluyla insanların düştüğü gülünç durumu güldürü olarak zevkle mi okuyacaklar, yoksa lanetleyecekler mi bilmiyoruz.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner376

banner375