Bu haber kez okundu.

Ahmet Yeşilgül Hayatını Kaybetmiştir

Kulu İlçesine bağlı Ömeranlı Mahallemizden ve İstanbul'da yaşayan Mehmet Yeşilgül'ün, Oğlu Ahmet Yeşilgül'ün hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğreniyoruz. Ahmet Yeşilgül, sevgi dolu ailesi ve dostlarıyla birlikte yaşamış, iz bırakan bir kişilik olarak hatırlanacak.

Ahmet Yeşilgül'ün vefatı, ailesi ve çevresinde derin bir acı bırakmıştır. Onun kaybı, sevdikleri için büyük bir boşluk yaratmıştır. Ancak, yaşamış olduğu anılarla her zaman sevgiyle anılacaktır.

Bu zor zamanlarda, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Ahmet Yeşilgül'ün ruhu için huzur içinde bir sonsuzluğa yürüdüğüne inanıyor, ailesine güç ve dayanıklılık diliyoruz.

Başsağlığı diler, merhum Ahmet Yeşilgül'ü rahmetle anarız. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ailesine sabır ve başsağlığı temenni ederiz.

Xwedê rehma xwe lê bike, Xwedê (yekî) bi rehma xwe şad bike, rehma xwedê lê be, bi rehma xwedê şad be

Her nefis ölümü tadıcıdır. Kıyamet günü elbette ecirleriniz eksiksiz ödenecektir. Kim ateşten uzaklaştırılır ve cennete sokulursa, artık o gerçekten kurtuluşa ermiştir. Dünya hayatı, aldatıcı metadan başka bir şey değildir.
(Al-i İmran Suresi, 185)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol