Bu haber kez okundu.

Büşra Şahin Hakkin Rahmetine Kavustu

Ömeranlı Mahallesi'nin sevgi dolu insanları, bugün acı bir kayıpla yüzleşiyor. Genç yaşta aramızdan ayrılan, Ömeranlı Mahallesi'nin güzide sakinlerinden Şahtekin Şahin kızı Büşra Şahin'i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Büşra, ışıl ışıl gülüşü, pozitif enerjisi ve sevgi dolu kalbiyle tanınan bir genç kızdı. 15 yaşındaki kısa ömrüne birçok insanın hayatına dokunarak, anlam katan anılar bıraktı. Onun hayat dolu enerjisi ve iyimserliği, çevresindeki herkesi etkilemeyi başardı. Bugün, onu kaybetmenin hüznü içinde, yaşadığı anıları ve pozitif etkilerini hatırlayarak bu zor zamanları bir nebze olsun hafifletmeye çalışıyoruz.

Büşra'nın ardında bıraktığı güzel anılar, onun ne kadar özel bir ruha sahip olduğunu gösteriyor. Ömeranlı Mahallesi, onun gülüşü, neşesi ve sevgisiyle daima aydınlanacak. Ailesine ve sevdiklerine sabır diliyor, acılarını paylaşıyoruz. Büşra'yı hatırlayarak, onun yaşamını anlam dolu kılan güzel anılarını yaşatmaya kararlı olmalıyız.

Büşra'nın aramızdan ayrılmasıyla birlikte, Ömeranlı Mahallesi bir melek kaybetmiş olsa da, onun sevgi ve iyimserliği her zaman kalbimizde yaşayacak. Mekânı cennet olsun, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Unutmayalım ki, onun bize bıraktığı değerli mirası, sevgi ve birlik içinde yaşamaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol