Bu haber kez okundu.

Hasan Guven Hayatini Kaybetmiştir
Hepimizin Başı Sagolsun

İsveç - Faik Güven'nin oğlu Hasan Güven (26) Tutuldugu Karolinska Hastanesi'nde 5 gun boyunca yaşam mücadelesi vermisti mallesef aldigimiz uzucu haberin bedeni daha fazla dayanamayip verdiği Yaşam Savaşinı kaybederek Hayatini Kaybetmiştir, 

26 yaşındaki Hasan Güven, İsvecin Karolinska Hastanesi'nde yaşam destek ünitesinde tutuluyordu.
Beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından aile, dört gün boyunca Hasan'in yaşam destek ünitesinden ayrılmak istememişti. Hasan'in arkadaşları ve ailesi, hastane önünde, yoğun bakımdan gelecek güzel bir haberi bekliyordu ama Hasan'in yaşamını kaybettiği haberi geldi.
Hasan'nin ölüm haberini alan ailesinin, yakınları ve arkadaşları Karolinska Hastanesine geldi.

Fişi mi çekildi?
bir yakini doktoruna,  "Fiş mi çekildi, yoksa normal ölüm mü gerçekleşti?" sorusuna, "Kesinlikle fiş çekme yok. Son noktaya kadar bekleyeceğimizi söylemiştik. Hasanin ölümü Beyin ölüm oldu" yanıtını verdi.

Karolinska Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlusu Kafasindan Vurulan  Ağır yaralanan 5 gün boyunca müşahade altinda  ve beyin ölümü gerçekleşen Hasan Güveni tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdiğini belirtti.

Bir Arkadaşı, "Allah rahmet eylesin. Kalbi dayanmamış, durmuştur. Zaten beyin ölümü tespit edilmişti" dedi. 

Biz Ailesi Olarak Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diler Aile efratlarına olmak üzere, tüm eş, dost ve akrabalarına ve Akrabalarima başsağlığı diliyor,Hepimizin Başı Sagolsun

Rabbimiz yanına gelen bu Kardeşimizın yerini Cennet eyle Tüm Günahlarını Bağışla
biliyoruz'kí sen Affetiçi ve Bağışlayıcısin Biz Yaşayanlarıda ve Ahirete İntikal Eden Gunahkar Ruhlarıda Affet Hasanın Ruhunu Şad Eyle Toprağını Bol oyle Kabrini cennet kokusuyla Tatlandır, biz sana inandik ve sana geldik ve geliyoruz tek tek hasanda onlardan biri yarabb Afet.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol